Ako funguje Liečivé ticho

Liečivé ticho je len a len na tvojom rozhodnutí, nikto ťa nebude do ničoho nútiť, nikto ti nebude posielať žiadne reklamy, ani emaily. Chcem, aby každý prešiel Liečivým tichom presne takým istým spôsobom, akým som ním prešla ja. Tiež mi nikto nerozprával do toho, kedy a ako mám začať. Nikto ma nenútil prejsť svojim vnútrom, vošla som do neho sama a dobrovoľne.

Na Liečivom tichu je úžasné, že ak raz do neho vstúpiš, môžeš kedykoľvek odísť a kedykoľvek sa vrátiť. Registráciou v Liečivom tichu totiž získavaš doživotné práva využívania projektu a nikomu sa k ničomu nezaväzuješ.

Dlho som premýšľala ako postaviť Liečivé ticho tak, aby prinášalo radosť a osoh aj jeho užívateľom aj mne a tak som si ako prvé povedala dve veci:

1. Registrácia v Liečivom tichu bude vždy ZDARMA

2. Zasielanie emailov do Liečivého ticha bude vždy ZDARMA

Mnohí ľudia sa potrebujú iba vyrozprávať a nemajú komu, práve preto som sa rozhodla dať im priestor, kde bude vždy niekto, koho budú zaujímať ich problémy, starosti, trápenia a bolesti. Aj keď som pôvodne plánovala, že emaily čítať nebudeme, prax ukázala, že ľudia potrebujú cítiť podporu v tom, že sa o nich niekto zaujíma a tak emaily čítame. 

Druhou časťou Liečivého ticha sú odpovede. Mnohí ľudia nás prosili o to, aby mohli dostať na svoje emaily odpovede a tak sme v spolupráci s Art Semiramis s.r.o. zaviedli platenú sekciu odpovedí či už vo forme povzbudenia, podpory alebo odporúčaní na odborníkov. Všetky potrebné informácie získa užívateľ po Registrácii spolu s Návodom na použitie Liečivého ticha. 

Podstatou však navždy zostane to, že užívatelia môžu do Liečivého ticha zasielať emaily bezplatne.

Ak máte akékoľvek otázky, pošlite mi ich na email renata.ifkova@pinelky.sk

Pinterest