Vizitky vnútorného šťastia

Vizitky vnútorného šťastia sú určené na uvedomenie si toho, koľko šťastia v živote máme, bez toho, žeby sme ho museli niekde hľadať. Ak si budeš čo i len na chvíľu myslieť, že si nešťastný/á, že sa ti lepí smola na päty, otvor si Vizitky vnútorného šťastia a prečítaj si všetky, aby si si uvedomil/a, koľko šťastia nosíš v sebe.

Šťastie je „komodita“, o ktorej si často myslíme, že jej máme príliš málo a tak sa za ním naháňame celý život, pretože človek je prirodzene stavaný na pocit šťastia a ak ho raz zažije, chce ho cítiť znova. Lenže o vonkajšie šťastie, ktoré je závislé na niekom alebo niečom, môžeme veľmi rýchlo prísť. Keď si však vybudujeme vnútorné šťastie, nikdy nám ho nikto nevezme, nikdy sa nestratí, nebudeme ho musieť hľadať po celom svete. Uvedomovanie si vnútorného šťastia každý deň ti prinesie novú energiu, nové pekné pocity. Tieto pocity nebudú hlučné, adrenalínové, ale pokojné a radostné. S Vizitkami vnútorného šťastia sa k nim môžeš neustále vracať a znova a znova ich v sebe posilňovať.

Nemusíte nič nové robiť, nikam za šťastím chodiť, stačí ak si v daný deň budete len uvedomovať to, čomu sa bežne venujete. Hlavné je, aby ste sa nikdy do ničoho nenútili, berte to ako hru alebo terapiu, nájdite si slovo, ktoré vám vyhovuje

Na vizitkách je skvelé to, že si ich môžete vziať všade so sebou, stačí ak máte vrecko, peňaženku alebo kabelku, dajú sa vám všade, čiže ich máte neustále po ruke

Návod na použitie:

  • Rozbaľte si svoje Vizitky vnútorného šťastia a všetky si pozorne prezrite a prečítajte, sú obojstranné. Na jednej strane je slovná formulka, na druhej strane je popis v akých prípadoch a ako sa používa.
  • Môžete si každý deň čítať všetky vizitky a uvedomovať si všetky druhy šťastia, ktoré v sebe máte. Robte to pravidelne každý deň po dobu niekoľkých týždňov, aby ste to v sebe cítili kedykoľvek si to uvedomíte.
  • Môžete si každý deň vybrať jednu vizitku a tej sa počas dňa venovať. Môžete si uvedomovať čo všetko vo vás môže vďaka tejto konkrétnej oblasti vyvolať pocit pokoja a radosti. Všímajte si všetky detaily, ktoré sú zamerané práve na formulku z tejto vizitky.
  • Ak ste veľmi vyčerpaní a unavení, zamerajte sa iba na jednu vizitku. Ak sa potrebujete rýchlo dobiť energiou, prečítajte si všetky vizitky.

Sada obsahuje: 15ks Vizitiek 

Vizitky vnútorného šťastia v žiadnom prípade nenahrádzajú odbornú lekársku starostlivosť. Sú iba podpornou možnosťou na navodenie vnútornej harmónie. V prípade, že sa necítite dobre dlhšie ako jeden týždeň, kontaktujte svojho lekára, ktorý vám môže včas pomôcť s vašim problémom.

Želáme vám mnoho príjemných chvíľ strávených s našimi vizitkami

Tím Pineliek

 

Vizitky v tomto momente môžete získať buď za dar nášmu občianskemu združeniu alebo si ich môžete zakúpiť cez našu partnerskú firmu ART SEMIRAMIS s.r.o.

Za DAR v hodnote 14 EUR od nás získate dva druhy Vizitiek podľa vlastného výberu.

Za DAR v hodnote 25 EUR získate od nás všetky štyri druhy Vizitiek.

Keďže je našou prioritou destigmatizácia duševných ochorení, spolupracujeme aj s inými občianskymi združeniami a z vášho daru venujeme časť vybraným občianskym združeniam, aby sme aj im pomohli v ich činnosti.

Takže z vášho DARU 14 EUR venujeme 2 EURA občianskemu združeniu, ktoré si môžete sami vybrať z občianskych združení na našej stránke.

Z DARU 25 EUR venujeme 4 EURA občianskemu  združeniu, ktoré si môžete sami vybrať z občianskych združení na našej stránke.

Stačí ak nám na náš účet Tatrabanka SK85 1100 0000 0029 4408 4677 poukážete DAR vo zvolenej hodnote  a do správy na FB alebo cez Kontaktný formulár nám zašlete adresu spolu s vybranými Vizitkami a názvom Občianskeho združenia, ktorému máme zaslať časť DARU.

Robí nám radosť, robiť ľuďom radosť a toto je spôsob, ktorý sme si zvolili, aby sme mohli obdarovávať ľudí a zároveň pracovať na destigmatizácii duševných ochorení.

Projekt je pod ochrannými krídlami

Vizitky na uvoľnenie hnevu

Vizitky na uvoľnenie hnevu sú určené každému, kto cíti v sebe hnev, stres, agresivitu. Pokiaľ človek cíti tieto emócie, najradšej by niečo rozbil alebo urobil niečo, čoho by neskôr mohol ľutovať, napríklad, že obráti svoj vnútorný hnev proti ľuďom, ktorí za jeho hnev nemôžu. Preto je veľmi dôležité hnev správne ventilovať, aby si človek prečistil hlavu. Vizitky sme pripravili tak, aby mohol človek v hneve vykonať fyzickú aktivitu, počas ktorej svoj hnev vyventiluje.

VIAC »

Vizitky vnútorného úsmevu

Vizitky vnútorného úsmevu sú pre každého, kto stratil úsmev na tvári. Kedysi dávno sme sa všetci usmievali, bolo to v detstve. Od malička nám je prirodzené smiať sa a každý z nás vie, že smiech lieči. Lenže ak človek stratí úsmev a trvá to roky, ani sám nevie ako sa znovu začať usmievať. Práve preto sme vytvorili vizitky, aby ste mohli v pokoji, vlastným tempom, objavovať svoj úsmev. Máte ho, nikam neodišiel, len ste na neho zabudli a uložili ho hlboko v sebe. Nezáleží na tom, či ste zdraví, chorí, chudobní, bohatí, nešťastní, zlomení, váš úsmev je hlboko vo vašom vnútri.

VIAC »

Vizitky vnútorného pokoja

Vizitky vnútorného pokoja so slovnými formulkami, ktoré sa k vám dostávajú, sú vety, ktoré veľmi dobre všetci poznáme, len ich zabúdame používať v správnej chvíli. Každá z týchto vizitiek má svoj osobitý príbeh, nakoľko mi pomáhali v najťažších chvíľach, keď už som nevládala žiť, podliehala vyhoreniu a ťažkej depresii. Pomohli mi znovu sa postaviť na nohy a nájsť radosť zo života. Práve preto ich dnes ponúkame aj vám, aby ste mohli skúsiť to, čo sa podarilo mne aj viacerým pacientkám a verím, že to zvládnete aj vy.

VIAC »
Pinterest